dorolnika.pl. Został stworzony z potrzeby wymagań na rynku konsu">

"Ta strona korzysta z ciasteczek (tj. Google Analytics, Google Ads). Więcej o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy wyrażasz zgodę na użycie plików cookies?

Zaczynamy !!!
Zaczynamy !!!

Zaczynamy !!!

Na wstępie pragniemy Wam przedstawić Nasz serwis dorolnika.pl. Został stworzony z potrzeby wymagań na rynku konsumpcyjnym. Często widzimy w różnych serwisach ogłoszeniowych, bądź na portalach społecznościowych osoby chcące kupić, bądź sprzedać świeże i ekologiczne produkty. Obie te strony do tej pory szukają się poomacku. Czas to zmienić !

To świetne miejsce dla rolników, sadowników, rybaków czy drobnych wytwórców ekologicznego jedzenia. Każdy kto ma nadmiar żywności w  swoim gospodarstwie może nawiązać poprzez serwis kontakt z klientem, który chętnie zakupi świeże produkty, bądź odpowiednio przetworzone.

Gospodarzu już nie trzeba przemierzać wielu kilometrów, aby dotrzec na bazar, czy sprzedawać produkty z samochodu na parkingu. Właśnie dla Was stworzyliśmy portal, gdzie bez żadnych dodatkowych kosztów konsument może się w Wami skontaktować i zakupić pyszne jabłka, ziemniaki czy pstrągi. To ma być zarówno pomoc dla producentów, którzy będą mogli zająć się gospodarstwem, niż szukać gdzies daleko rynku zbytu a także dla zwykłych ludzi, którzy cenią zdrową żywność i w łatwy sposób znajdą producenta w swojej okolicy. 

Dlaczego stworzyliśmy dla Was ten portal?

Przeszukując internet zauważyliśmy niemal błagalne posty w mediach społecznościowych ludzi mieszkających w miastach z prośbą o kontakt do rolników, dla których zdrowie jest najważniejsze. To właśnie dla z myślą o nich przyszedł nam do głowy serwis pośredniczący w kontaktach między producentami a konsumentami. Ponadto bywają również ogłoszenia, w których gospodarze ogłaszają się ze swoimi produktami z możliwością dostarczenia ich pod drzwi. Rolnik zamiast zajmować się swoją trzodą marnuje czas na dojazdy nie zawsze wiedząc, czy to będzie opłacalne. Naszym zamysłem jest to, aby konsument mógł dojechać do wybranego gospodarstwa i sam odebrał swoje produkty a także poznał teren, na którym zostały wyprodukowane dla niego te dobra.