"Ta strona korzysta z ciasteczek (tj. Google Analytics, Google Ads). Więcej o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy wyrażasz zgodę na użycie plików cookies?

Wiosenne nowalijki
Wiosenne nowalijki

Wiosenne nowalijki

Rozpoczęła się wiosna, pola budzą się po długiej, leniwej zimie, pierwsze nasiona zostały zasiane. To ciężki okres dla naszych rolników, dla których zaczął się kolejny rok. Już niedługo wyrosną pierwsze nowalijki, którymi gospodarze podzielą się z nami w serwisie. Młode, chrupiące marchewki, buraczki czy ziemniaki już zaraz wzbogacą naszą wiosenną dietę dając nam siłę na cały rok. Staramy się, aby każdy z was mógł znaleźć tutaj rynek zbytu dla swoich towarów. To świetny czas, aby dołączyć do naszego grona rolniczego i zacząć sprzedawać już dziś swoje produkty spożywcze. Nie można dopuścić, aby trudy ciężkiej pracy na zagonach poszły na marne a zbiory psuły się w gospodarstwie czekając na lepsze ceny w skupach.

Tak jak planujecie sadzenie i zbiory - zaplanujcie sprzedaż swoich towarów. Każdy wie jaka jest jakość towarów w dużych sieciowych sklepach, więc wielu klientów chętnie pozna gospodarza,
od którego może nabyć zdrowe i ekologiczne produkty dla swojej rodziny. Warto zapłacić uczciwą cenę za dobrej jakości towar tak, aby obie strony były zadowolone. Gospodarzu, zaproś klienta do siebie, oprowadź go po swoich polach i pozwól, aby on sam przekonał się o tym, że twoje towary są najwyższej jakości.

Sprzedaż nowalijek to zarazem pierwszy krok do współpracy między gospodarzem a konsumentem. Wiadomo nie od dzisiaj, że zadowolony klient zawsze wraca i może również polecić przedsiębiorcę wśród swoich znajomych.
Poczta pantoflowa jest od wieków najlepszą formą reklamy oraz najlepszym podziękowaniem za trud, który wkłada rolnik w swoją pracę.

Nie czekaj dłużej i zarejestruj się się już dziś :)

A Wy, jakie nowalijki najbardziej lubicie?

autor: Administrator

dodano: 26-04-2021