"Ta strona korzysta z ciasteczek (tj. Google Analytics, Google Ads). Więcej o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy wyrażasz zgodę na użycie plików cookies?

Dołącz do Nas

sukces rolnika

Chcemy Twojego sukcesu

klient rolnika

Nie musisz szukać kupca, to klient znajdzie Ciebie

zysk rolnika

Zysk ze strony zainwestujemy w reklamę aby zdobyć dla Ciebie jeszcze więcej klientów

dbamy o Ziemię

Razem zadbamy o Ziemię mniej pośredników = mniejszy ślad ekologiczny

ceny produktów rolnika

To ty ustalasz ceny produktów z klientem

uczciwa zapłata rolnika

Zasługujesz na uczciwą zapłatę

Producenci naturalnej i ekologicznej żywności

doRolnika.pl to serwis umożliwiający wymianę naturalnych produktów oraz wyrobów rolniczych, leśnych, z jeziora czy morza pomiędzy producentami a klientami z miast i miasteczek, którzy cenią ekologiczną i zdrową żywność.

Już dziś możesz dołączyć do grona specjalistów i oferować swoje towary zainteresowanym osobom niezależnie gdzie mieszkasz. Serwis powstał z myślą o zebraniu jak największej ilości polskich gospodarzy w jednym miejscu.

Zdjęcie zachodzącego słońca nad polem

Ekologiczne warzywa i owoce

Gospodarzu, jeśli masz nadmiar produktów ze swojego pola lub sadu możesz w łatwy i szybki sposób znaleźć odbiorców zarówno detalicznych jak i hurtowych. Już teraz każdy może się z Tobą skontaktować i ustalicie miejsce oraz termin na sprzedaż

Naturalne produkty pochodzenia zwierzęcego

Naturalne produkty pochodzenia zwierzęcego

Hodowco zwierząt i drobiu, zapewne masz na codzień świeże produkty od swoich zwierząt. Dzięki serwisowi znajdziesz klientów zarówno fizycznych jak i restauratorów, którzy codziennie będą przygotowywać pyszne dania z Twoich jaj, mleka, twarogów czy mięsa.

Świeże ryby oraz owoce z jezior i morza bałtyckiego

Świeże ryby oraz owoce z jezior i morza bałtyckiego

Rybaku, już dziś pomyśl o zapewnieniu zbytu dla swoich ryb zanim wypłyniesz swoją łodzią na połowy. Wiele ludzi pragnie od Ciebie bezpośrednio nabyć pyszne i świeże ryby.

Przetwory, wypieki, lato zamknięte w słoikach

Przetwory, wypieki, lato zamknięte w słoikach

Jeśli zajmujesz się gromadzeniem żywności na zimę, masz jej nadmiar i chętnie podzielisz się za dopłatą z innymi to ten serwis jest dla Ciebie. Masz możliwość, aby inni mogli Cię poznać, spotkać się i zakupić Twoje produkty, bądź możesz również po wcześniejszych istaleniach wysłać swoje smakowitości kurierem.